Vstup do školy
Jméno:
Heslo:
Objednat Školu za školou

Objednávka (kromě dárkového balení) se uskutečňuje na dobu neurčitou. Informace o způsobech zrušení nebo dočasném přerušení najdete v žákovském přístupu pod položkou Pro rodiče nebo zde.

CHCI OBJEDNAT TELEFONICKY

Doporučujeme Vám objednat si tarif Classic v ceně 328,- Kč za měsíc. Získáte nejefektivnější a komplexní výukový program určený pro přípravu do školy. Volejte 234 705 528.

CHCI SI NEJDŘÍVE VYZKOUŠET

Pokud si Školu za školou chcete vyzkoušet, vstupte do menu zájemci a získáte tak třídenní bezplatný vstup k vyzkoušení služby. Ve Škole za školou si pak můžete vybrat jeden z tarifů i pro Vás nejvhodnější způsob platby.

CHCI SI OBJEDNAT ON-LINE

Pokud jste registrovaný uživatel Školy za školou a máte už vlastní přístupové heslo, můžete si objednat přímo ve Škole za školou. Vstupte do Školy za školou (přihlašovací formulář vpravo nahoře) a v rubrice Pro rodiče - Objednávky si pak můžete vybrat jeden z tarifů i pro Vás nejvhodnější způsob platby.

 

CHCI OBJEDNAT DÁRKOVÉ BALENÍ

Pokud máte zájem získat Školu za školou na šest měsíců za zvýhodněnou cenu v dárkovém balení (obal, CD, šestiměsíční kupon, uživatelská příručka), využijte zaslání balíčku na dobírku na Vaši adresu.

šestiměsíční přístup Basic
(6x148,- Kč)
šestiměsíční přístup Classic
(6x328,- Kč)
Jméno*
Příjmení*
E-Mail*
Telefon*
Ulice a č.p.*
Obec*
PSČ*

*povinné údaje

Objednávka je závazná a bude telefonicky ověřená.

AKTUALITY

31/12/2013 PF 2014
Milí záškoláci a záškolačky, přejeme vám všechno nejlepší do nového roku! Ať jste zdraví, v dobré náladě a úspěšní (nejen) ve Škole za školou! :-)

27/12/2013 VÝHRY
Milí záškoláci a záškolačky, začátkem příštího týdne vám odešleme výhry za body, které jste nasbírali ve Škole za školou. Nezapomeňte si je vyzvednout na poštách!

PRÁCE ŠKOL

02/01/2011 Obsah vytvořený školami
Více než 30 škol využívá editační prostředí Školy za školou k tvorbě a zveřejňování vlastních on-line výukových jednotek. Jejich tvorbu podpořilo MŠMT udělením grantu v rámci...