Vstup do školy
Jméno:
Heslo:
Co je škola za školou?

Tarify: Basic  a  Classic

Tarif Basic umožňuje základní přípravu do školy. Je určen zejména dětem, které si chtějí službu Škola za školou vyzkoušet a podle toho si vybrat pro ně nejvhodnější rozsah výuky. Služba obsahuje všech čtrnáct předmětů, nelze v ní však využívat náročnější moduly (slepé mapy, diktáty, pokusy, přijímací zkoušky, múzu Elvíru, aktivní obrázky apod.). Všechny moduly obsažené v tarifu Basic však tvoří komplexní službu schopnou pomoci dítěti s každodenní přípravou do školy.

Tarif Classic představuje komplexní přípravu do školy ve čtrnácti předmětech. V rámci tohoto tarifu jsou žákům a studentům k dispozici všechny moduly. Získáte s ním oproti tarifu Basic tyto moduly:

  • slepé mapy
  • diktáty
  • pokusy
  • přijímací zkoušky
  • múza Elvíra
  • aktivní obrázky

Kdo z dětí by si nepřál mít školu, která je barevná, zábavná a která přitažlivou formou pomáhá s učením?

A kdo z rodičů by si zase nepřál, aby jeho dítě získalo co nejvíce vědomostí, mělo ve škole dobré známky a bylo dobře připraveno pro další studium i život?

Škola za školou je službou, která odpovídá přáním dětí i rodičů - připravit se do školy co nejrychleji, ale pečlivě. Autorský tým od samého začátku dbal na to, aby příprava do školy byla poutavá, zábavná a aby měla výsledky. To se podařilo díky využití internetu, který je pro děti atraktivní svojí pestrostí, moderností a zejména možností komunikace.

Týmu autorů se podařilo vytvořit službu, která je jedinečná svým rozsahem (cca 60.000 výukových jednotek) a která je ušitá žákům přesně na míru. Škola za školou je vytvořena na základě struktur 500 učebnic, ze kterých se děti ve školách učí, cvičení však na internetu ožívají a dostávají nový, atraktivní rozměr.

Co je tedy Škola za školou?

Jedná se o komplexní a velmi rozsáhlou službu, která zahrnuje látku čtrnácti hlavních předmětů: český jazyk, anglický jazyk, německý jazyk, francouzský jazyk, španělský jazyk, matematika, fyzika, chemie, biologie, zeměpis, dějepis, podniková ekonomika, účetnictví a základy společenských věd. Hlavním cílem této služby je pomoci dětem s přípravou do školy, zejména s přípravou na zkoušení, písemky a závěrečné testy.

Co obsahuje Škola za školou?

Školu za školou tvoří více než 60.000 výukových jednotek (samostatných a jedinečných cvičení), které se nacházejí ve 21 interaktivních modulech (typech cvičení). Jedná se o moduly výukové, procvičovací a samozřejmě i přezkušovací. Každý žák se vlastně bude připravovat z obsahu své učebnice a bude se učit přesně to, co další den potřebuje.

Systém je koncipován tak, aby podával žákovi/studentovi okamžitou zpětnou vazbu.

Komu je Škola za školou určena?

Žákům a studentům od 5. ročníku základních škol až po maturitu včetně přípravy k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Žáci a studenti na stránkách Školy za školou najdou velmi rychle látku, kterou se právě učí. Žádné zdržování s hledáním a listováním v učebnicích. Zároveň se odbourává nechuť k učení: vždyť práce s počítačem připomíná spíše hru než "biflování" s běžnou učebnicí v ruce. Rozsah výuky je přitom stejný, ve srovnání s učebnicí je však podán nesrovnatelně poutavěji. Ve Škole za školou vždy najdete vše, co budete do školy potřebovat. Obsah je aktuální a každá změna se do něj okamžitě promítá. Tím se Škola za školou liší od CD-ROMů, které zastarávají a především nenavazují na látku probíranou ve škole. Dítě v nich sice najde velké množství informací, mnohdy se v nich ale ztrácí a ve svém důsledku mu s hlavním úkolem, tedy s přípravou do školy, příliš nepomohou. Pokud chce Váš syn či Vaše dcera obstát při zkoušení či písemce, je Škola za školou správnou volbou, jak se učit rychleji, zábavněji a jak dosáhnout lepších známek.

Pro rodiče

Vědomí, že dítě má k dispozici "školeného" průvodce a pomocníka, se kterým se navíc bude cítit dobře a který je mu kdykoli k dispozici, je v dnešní časově náročné době k nezaplacení. Při objednání Školy za školou pro dvě a více dětí navíc rodina získá tzv. rodinný balíček - pro každé dítě slevu ve výši 10 % z tarifu Basic, 20 % z tarifu Classic.

Co dalšího čeká děti ve Škole za školou?

Velmi úspěšné jsou na internetu možnosti on-line komunikace s vrstevníky. I zde bude možné se s ostatními bavit prostřednictvím počítače. Ve školním modulu si děti mohou navzájem radit, jak danou otázku, zadání vyřešit. Solidarita i touha ukázat, co umím, jsou přece běžné dětské vlastnosti. Chceme je v dětech dál podporovat a jsme přesvědčeni, že ve Škole za školou si děti budou navzájem pomáhat.

Kromě školního modulu na děti čeká i modul zábavní a soutěžní, kde mohou projevit svoji soutěživost ve vědomostním klání s ostatními dětmi. Čekají na ně zajímavé ceny od našich partnerů. Více o hře samotné se dozvíte zde.

AKTUALITY

31/12/2013 PF 2014
Milí záškoláci a záškolačky, přejeme vám všechno nejlepší do nového roku! Ať jste zdraví, v dobré náladě a úspěšní (nejen) ve Škole za školou! :-)

27/12/2013 VÝHRY
Milí záškoláci a záškolačky, začátkem příštího týdne vám odešleme výhry za body, které jste nasbírali ve Škole za školou. Nezapomeňte si je vyzvednout na poštách!

PRÁCE ŠKOL

02/01/2011 Obsah vytvořený školami
Více než 30 škol využívá editační prostředí Školy za školou k tvorbě a zveřejňování vlastních on-line výukových jednotek. Jejich tvorbu podpořilo MŠMT udělením grantu v rámci...