Vstup do školy
Jméno:
Heslo:
Učitelský modul ŠZŠ

Komplexní on-line e-learning pro učitele i žáky

Ve Škole za školou naleznete přes 42.000 samostatných a jedinečných cvičení, rozdělených tak, aby pokryly látku téměř 400 "zpracovaných" učebnic. K většině učebnic používaných na našem trhu tedy naleznete doplňující interaktivní cvičení pouze ve Škole za školou. Jak tato cvičení vypadají a jak fungují, si můžete vyzkoušet v Ukázkách z obsahu.

Test Slepá mapa Obsah

Zdroj tisíců testů pro učitele

Škola za školou umožňuje svým uživatelům (učitelům) vytištění libovolného testu z našeho obsahu a jeho využití v běžné hodině při opakovacích písemkách či jiných zkoušeních.

Test Tisk testu Tisk testu s odpověďmi

Komunikační prostředí mezi učiteli a žáky

Prostřednictvím funkcí Zadat jako zkoušení a Zadat jako úkol můžete žáků zadávat domácí úkoly a zkoušení a následně máte možnost kontrolovat zpracování zadaných cvičení přímo v našem systému včetně náhledu odpovědí žáka.

Domácí úkol Domácí úkol výsledky

Nástroj pro tvorbu vlastních on-line testů

V současnosti mohou učitelé ve svém prostředí ve Škole za školou vytvářet svoje vlastní interaktivní výukové jednotky (test, cvičení, přiřazování, skládání vět, řešený příklad) a následně je využít při výuce. Obsah vytvořený uživateli Školy za školou naleznete v sekci Učíme se navzájem, která je volně přístupná bez jakékoli registrace.

Editace Editace otázky

Vědomostní soutěž pro žáky

Velkou motivací žáků při práci se Školou za školou je tzv. Hra gangů. Zde mohou „záškoláci“ sbírat body, které získají za správné řešení jednotlivých cvičení, a využít je k postupu v hierarchii gangu. Každý týden se soutěží o věcné ceny a hra je mezi dětmi velmi populární.

Hra o ceny Ceny

AKTUALITY

31/12/2013 PF 2014
Milí záškoláci a záškolačky, přejeme vám všechno nejlepší do nového roku! Ať jste zdraví, v dobré náladě a úspěšní (nejen) ve Škole za školou! :-)

27/12/2013 VÝHRY
Milí záškoláci a záškolačky, začátkem příštího týdne vám odešleme výhry za body, které jste nasbírali ve Škole za školou. Nezapomeňte si je vyzvednout na poštách!

PRÁCE ŠKOL

02/01/2011 Obsah vytvořený školami
Více než 30 škol využívá editační prostředí Školy za školou k tvorbě a zveřejňování vlastních on-line výukových jednotek. Jejich tvorbu podpořilo MŠMT udělením grantu v rámci...